Preț de catalog
2026款 140km 插混标准版: 109.800 CNY
2026款 600km 纯电版: 129.800 CNY
Compară
2026款 140km 插混标准版 vs 2026款 600km 纯电版 — Specificații complete. Date sursă pentru piața chineză.
2026款 140km 插混标准版: 109.800 CNY
2026款 600km 纯电版: 129.800 CNY
2026款 140km 插混标准版: 20.5
2026款 600km 纯电版: 69.2
2026款 140km 插混标准版: 4590*1880*1608
2026款 600km 纯电版: 4541*1880*1608
2026款 140km 插混标准版: 0.5
2026款 600km 纯电版: 0.33
Un câmp gol înseamnă date nefurnizate, nu lipsa echipamentului.
Un câmp gol înseamnă date nefurnizate, nu lipsa echipamentului.
| Specificații complete | 2026款 140km 插混标准版 | 2026款 600km 纯电版 |
|---|---|---|
| Preț de catalog | 109.800 CNY | 129.800 CNY |
| Data lansării | 2025.07 | 2025.07 |
| Stare comercializare | În vânzare | În vânzare |
| Clasa vehiculului | 紧凑型SUV | 紧凑型SUV |
| Cilindree | 1.5 | Nefurnizat |
| Putere maximă (kW) | 78 | Nefurnizat |
| Cuplu maxim (N·m) | 130 | Nefurnizat |
| Motor termic | 1.5L 106马力 L4 | Nefurnizat |
| Motor electric | 204 | 204 |
| Transmisie | E-CVT无级变速 | Nefurnizat |
| L/l/î (mm) | 4590*1880*1608 | 4541*1880*1608 |
| Caroserie | SUV | SUV |
| Viteză maximă | 170 | 170 |
| Locuri | 5 | 5 |
| Ampatament (mm) | 2750 | 2750 |
| Masă proprie (kg) | 1700 | 1760 |
| Volum portbagaj (L) | 469-1452 | 567-1570 |
| Tracțiune | Motor față, tracțiune față | Motor față, tracțiune față |
| Capacitate baterie (kWh) | 20.5 | 69.2 |
| Tip baterie | Baterie litiu-fier-fosfat | Baterie litiu-fier-fosfat |
| Producător celule | 瑞浦赛克 | 江苏正力 |
| Consum electric (kWh/100 km) | 15.7 | 13.5 |
| Durată încărcare rapidă (ore) | 0.5 | 0.33 |
| Durată încărcare lentă (ore) | 6.5 | 10.5 |
| Interval baterie la încărcare rapidă (%) | 30-80 | 30-80 |
| Putere totală motoare electrice (kW) | 150 | 150 |
| Tip motor electric | 永磁/同步 | 永磁/同步 |
Tanshu vehicle data API · Documentația API
Date preluate:
Tanshu vehicle data API · Documentația API
Date preluate:
Comentarii
0Adresați o întrebare sau împărtășiți experiența dumneavoastră.
Începeți conversația. Fiți primul care lasă un comentariu.